Date: October 16th, 2011 5:48 PM
Author: insecure mind-boggling cuck
Let's Get Violent at Chase Bank Guest List
Attending
Lauren Blanchard
Kim Holleman Art
Michelle Lanchez-Ferrari
Kenneth Pietrobono
Rick C. Garcia
Dariana Szykier
Berkeley
Tabitha Kelly
Paul Swanson
Tess Cutajar
Jeremy Gottfried
Rivka Paradis
Kvn Prsn
Wisconsin
Joseph Benson
Jesse Sanford
Rebecca Elliot Shippee
John A. Coleman Catholic High School
Elana Levin
Jessica Miller
Eland Ward
Tray Ilk
Harry Black
HSES · Binghamton
Christopher Stout
Ela Thier
Kim Virginia
Pjai Wong
Bill Hennessy
Rocco Rizzo
Ellie Smith
Rogelio Perea
Kim Walsh
Jowaad Anwar
Penn State
Anthony Savini
Lupe Rincon-Mendoza
CSU San Bernardino · Uni Tuebingen
Sean Steffy
Edison State College
Sam Miller
Rochester
Paula Kassouf
Josephine JonniAppleseed Optimistic
Indiana SE · Purdue
Cindy Kostrzecha
David Bruenjes
University of Southern Maine · Portland High School
Anthony Marchesi
Camille Locklear
Mezilah Heru
Angel Pito Rivera
Alex Stewart
Venus Vee
Fashion Institute · SUNY Oneonta
David Delano
Hall High School · NYU
Ryan Ebsary
Mass Maritime
Maria Rhodes McMahon
Zack Malitz
Zade Morpheus Adkins
Steve Black
Pieter Comello
Mikey Heard
Julian Sula
David Mo
Scott Dotson
James Case-Leal
Tamara Fultz
Metropolitan Museum of Art · CUNY Graduate Center
Dylan Angell
Mark Gilliland
Hixson High School · UT Chattanooga
Joseph Driscoll
Alex Kami Miletti-Hyma
Raymond Little
Rob Hinton
Joe Alicata
SUNY Albany · Northport High School
Meaghan Stone
Jonah FinalFlash Black
Mercy Dean Cofield Jr.
Jaymes O'Brien
Johanna Guevara Smiley
Janet K. Miller
Frank Blancci
Joshua Shepherd
Academy of Art
Katharine Krueger
Udo Schneider
Karin Zambrano
Jen Boone
Purdue
Juliette Levy- Pomann
Benjamin Ruggaber
Natick High School · Worcester
Lauren Gallinaro
New School · Carnegie Mellon
Aaron Fitch
South Sr. High
Carol Wald
Łukasz Rudnicki
Michelle Rizzio
University of San Francisco · Desert Hot Springs High
Dylan Tuccillo
NYU · Mary Washington
Terri D'Arrigo
Basha Smolen
Nykky Roadarmel
SUNY Albany
Ashlee Highfill
Melissa Nicholas
John Joseph Bogucki
April Rohman
Chris Maynard
Imran Sayed
Seth Wulsin
Jeannie Joysmith
Morgan Michelle Moriarty
Stanley Ellertsen
Christine Bhatkar
Carlos J. Reyes
CUNY Graduate Center · Columbia
Pavel Mamontov
New School · Drexel
Tony Masia
Zach Beil
Rockledge High
Chris Kelly
Justin Molito
Mary Maxine Arreguin
Ventura County Community Colleges
Nalan Haggerty
Kyle O'Tain
NYU
Meek-the Spartan
Wewant Change
Javier Mendoza
Lillie Francis Donner
UCSB
Suzanne Volke
Jake Vidio
Mike Russo
Julia Solow
JMU
Lindon Matthew
Jamie Greenberg
Edahn Small
UC Davis
Wanda Suero
Natasha Pigford
Raymond Ortiz
Arroyo Valley High School · Riverside Community College
Kevin W Muniz
Kenneth Reveiz
Collegiate School · Yale
Maida Rosenstein
Laurie Dudasik
New Mexico · Central New Mexico Community College
Jason Fisher
Lauren Amsterdam
Columbia
Sally Richards
Charis Heisey
Indiana
Dominic Grillo
Michigan State University
Jess Frost
Thomas Johannsen
Wisconsin
T.k. Tunstal
Rachel Jones
Washington State
Sabine Bernards
Seattle · Jesuit High School
Kara Davis
Jaryd Velez El
Middlesex CC
Kiya Heartwood
Converse
Doug Krause
Jamie Warren
Indiana
Courtney Renken
School for International Training · Marlboro
Alexander Beninato
Syracuse
Becky Sligar
Kevin Ceely
Matt Weathers
Mickey Adams
Zuleika Cruz
Mary Clinton
North Dakota
Douglas Meehan
UPenn · Georgetown
Jeri Casper
Clear Channel Communications
Justin Wood
Max Watkins
Culinary Institute of America
Liza Gerot
Flan Amdahl
Farce Book
Juliann DiNicola
UCF
Leia Pearce
Henrik Franzén
Allison Maggy
NYU
Arica Mohammed
City Colleges of Chicago
Kevin Stanton
NYU · SAIC
TruthSpeaking Rebel
Harry S.Truman High School
Ken Yanes-Schäfer
School for International Training · CUNY City
Zach Balko
Gabriel White
Steve Remley
Javier Soriano
Erika Harris
NYU
Blair Garbarino
Brian Davis
Sean Raymond Higgins
Westfield State · Marlborough High School
Justin McCarthy
Chris Biddle
Kettering
Alanna Duncan
Sarah Lawrence · Brunswick High School
Alejandro Mothafackin Jacobo
Notre Dame de Namur
Joshua Southerton
Michelle Trotter Lubeski
Amanda Marie Clancy
Iona
Tara Ritter
Cori Cox
Danielle Rebelle
Paul Rossignol
Austin McGee
Épaminondas Pépito Singh Adéodat
Jesse Hartness Spencer
Washtenaw
Emily Hedrick
Peter J. Russo
Danny Tamay
Shuck Huskington
Kevin Eugene Gunnar Volk
New School · Simons Rock
Bobbi Jo A'Dreamer
Leslie Perkins
Jalen Matney
UCF
Melissa Mapes
Ruth Bonnet
Andrew Logan
Lila Starbuck
Brandeis
Camille DeMere
Elon · St. Joseph's High School
Mark Junkunc
Art Institute of Colorado
Danny Bright
Jimmy Shelton
Bard
PJ Johnson
Caroline Howe
Yale
Luis G. Santiago Buitrago
Maria Elvira
Jacob Roch
Laura Natale
Portland
Antonio Suarez
Don Vega Obscura
Michael Caruso II
Kimberly Flood
SUNY New Paltz
Renzo DAlessandro
Janice Brabaw
David Dienes
Delio Nunes
Rea Maglajlic
Teresa Veramendi
NYU
Daniel DiGia
J Peters McClimon
InterContinental Hotels Group
Hilary Neidhart
Ryan AvOne Flores
Eileen Bird
Eric Kwong
Caltech · Columbia
Lada Jeyra
Simone Pitzka Barron
Hilary Hensley
UCSB · Newbury Park High
Ruth Lafler
Tony Perl
Melissa Hocker
Annie D'angelo-Nelson
Laurel Kornfeld
Swinburne
Nickolaus Sugai
Oregon · Hawaii
Jesse Hegney
Stevie Jean Adamovsky
Cassie Fleming
UNL · Georgetown
Kara Guire
Erenia C. Mingorance
Jennifer Gurley
Chad Ian Harris
Fred Immel
Ronit Levin Delgado Rochas
Carnegie Mellon
Jesse Garrido
Mireia Corell
Victor Navarro
Harvard
Next Left Notes
Shatara Rolle
UCF
Bobbi Skai
Chad Strohmayer
William Leibzon
UCLA · Berkeley
Brian Bartram
Nat Godley
University of Iowa · Wisc Parkside
Donald Hamm
Ultimus Gimp
Joe Traficante
Aida Miron
Jerrica Nichols
Jeremy Nunez
Monica Wise
Sarah Lawrence · Rio Mesa High
Chrystal Marie Fiehl-sanders
Kimberley Priester
Alex Fisher
Harvard
Ashley Blewer
South Carolina
Danielle Winterton
Eva Zseller-Karlsen
Stacie Hewitt
W. Kentucky · Pope John Paul II High School
Monique Antoinette
Katelyn Alliston
Pajama Sam Rodríguez
UPR Río Piedras
Stephanie Massaux
Gus Carlos
Ohio State · Silva Health Magnet
Evan Cohen
Central Bucks High School - East · SVA
Juan Otoya
Ken Ruan
John Dewey High School · CUNY Hunter
Jack Bacata
Dmitri Zabatay
Charlie Sabatino
Brandon Stepp
William Campanello
Russ Nabare
Krishna White
Mike Anderson
Dianne Green
Syringa Doomess Cochran
Jorge Villarreal
Texas San Antonio
Beth Byrne
Bruce Freeman
Murray Clement
Chelsea Mangold Cole
UCSB · Del Oro High
Gisella Beltramini
Michelle Glick Wolter
Bryan Foley
Alamo Colleges
Rich Clark
Madeline Porta
Diana Alejandra
Brandon Swinford
Tennessee
Jennifer Gagnon
Sage
Jeffrey A. Pierpont
Laurie Ann Gutierrez
Isaac Zenk
CSU Chico · United States Marine Corps
Michael Belt
Lauren Blair
Mark Hardison
Chris Zumbrunnen
Katie Goldstein
Sarah Lawrence
Odyssea Rigau
Xavier Le Guyader
Micheal Shirley Chisolm FascistPunter
Rutgers
Erin Lorenz
Grace Gessuri de Vita
Irma Estrada Gutierrez
Mari Tobler
Marla Blake
Cory Lykins
Dray Perkins
Bernie Goldsmith
UC Davis
Wilfred Julio
Nassau CC · Uniondale High School
Daeha Ko
Mary Boblet
Stanford
Eric Eingold
UCF · New School
Nima Taradji
Beate Echols
Tanya Aquino
UMiami · SEIU
Cecelia Frontero
Sarah Thomson
Amy N Charles Faltesek
Mary Elish Sari
David Antonio Perezcassar
SVA · Valencia
Barbarrian Diolun
Clara Masters Sayre
Powell's Books
Nephtali Valdez
Incarnate Word
Isana Gitsis
Sandra Gray
Ryan Guhr
Eugenio Carinao Reiman
Tom Jacobsen
Kenneth Courtney
Cornell
Steve Goldberg
Montgomery Rene
Gretchen Robinette
Juan David Blandon
UCF
Gene Stone
Nick Moore
Virginia Wesleyan · Atlee High
Jonathan Tasini
Phillip Edwards
Martina Manfredi
Haithem El-Zabri
Brennan Cavanaugh
Aram Sun
Rachel Barno
Parkland High School
Mandy Berries
Matt Nelsen
Chris Campbell
Tori Searcey
Joey Swails
Eric Banford
Yoryie Irizarry
Suna Elmastasoglu
Murat Sel
James Hershiser
Kandy King
Sebastian Shimomichi
CUNY Hunter · 関西外国語大学
Amanda Altman
Christine Stevens
Jon Taylor
Arizona
Adam Goblin
Binghamton
Mai Li Pittard
Mihajlo Šumaković
William Parker
Cameron Number-Munchers Edgar Martinez-McCracken
Western Washington
Namibia Tagrit Donadio-Mejia
Cherie Yanek
Sabrina Hilpp
Mathew Eates
William Ridge Casey
Josh White
Berklee
Tiffany Yee
UMass (Amherst) · The Chinese University of Hong Kong
Colleen Crannell
Lorie Ann Troullier
Andrea Benzacar
Joshua Hernandez
Michael Dickes
Jesse Soursourian
Wesleyan
Jim Kunen
Shir Nosatzki
Ben Case
Pittsburgh
Tobias Stanley
Tom Appling
Shane Occupy America Oakes
Harrison Magee
Swarthmore · CUNY Queens
Aaron Chappell
Columbia
Anthony Horda
Robin Whelan
Matt Tarpley
Bryan Kramer
Cincinnati State · Anderson
Jordan Towers
Kris Deyne
Trista Marie Hoxie- Satterfield
Ginger Sinnimin
Phillip Price
Sesser Illinois
Rebecca Maulding
Glenn Rehn
Missouri (Mizzou)
Claudia Liz
USC
Rose Goldstein Bookbinder
SUNY Purchase · UMass (Amherst)
Gavin Christopher
Dana Mach
University of Minnesota
Fish Yu
Nadia Bey Jenkins
Estiven Zelev
Shirley Goran
Srewolf Nodnarb
Caroline Contillo
CUNY Hunter
Samuel Rosario
Christopher Charles Mosson
Alyce Santoro
Боъъ Ҥдтт
Cristy C. Road
Scott M. Sommer
Charles Lenchner
Asher Pinto
Timothy Scott Kuespert
Tiago da Silva
UMass Dartmouth
Dana Yandle
UNC Greensboro
Ander Contel
Lindsey Andersen
Kelly Campbell
Μάκης Παπαδόπουλος
Victoria V Fiore
Chris Schickling
Washington
Petillo Derek
Jesse Alejandro
Kevin J. Hickerson
Mary Washington
Ming Fu
Carnegie Mellon
Pricilla Folkin Wallis
Drew Bertelsen
Diana Gallego
Ivan Pedro Muricy
Sofia Venturoli
Ethan Silverman
Ann Tracy
Clifford Ohrnberger
SUNY Oswego · Copiague High School
Abraham Splinter Luna-Baldwin
Eric S Whitson
Towson
Chris Robison
Lelani Castro
Brian Colon
Robert Fasano
Kiyiko Adior Thorin
Angelica Sgouros
Conn College
Abigail Hennessy
Rosie Stephens
Rae Wolfsohn
Long Island U. · The Village School
Luis Carle
Phil Arnone
Mary Washington
Michael Heister
Carlos Cerejo
Jogna Be
Michael D'Antuono
Scott Kraus
Juliette Cowdin
Rob Symington
University of Edinburgh
Brandy Lentz
Emily Roysdon
Andrew Benedict
Syracuse
Sam Hall
Justin Lanska
UC Davis
Mallory McCarthy
Michelle Talbott
Iowa State
Ho Lam
Caroline Kirby Hughes
UNC Greensboro · Apex High School
Phil Andrews
Kristen Leigh
Rutgers · Ocean Township High School
Emma Martinez
Andreas Arnold
Anthony Lai
Wayne State University
Eric Martin
Sam Sills
Zech Rocknroll Elliot
Shalia Bingham
N. Arizona
Jeanne Marie Dauray
Justin Smith
Zac Clark
Billy Nelson
Tampa Bay, FL
Shawn Bellman
Daniel Le
Christine Hobbs
Steve Lotter
Indiana South Bend
Eric Emptypockets
Sharon Guynup
Hillory Rex
Charles Perry Sprawls
Gregory Gomery
James Johnson
Laura Coomer Larson
Jeannette Quinn
Smith · BU
Little Bitty Pine Cone
Courtny Richter
Rachael Myers Ricker
Debbie Saliyah Mangual
Kait Leugers
http://www.xoxohth.com/thread.php?thread_id=1785818&mc=1&forum_id=2
(http://www.autoadmit.com/thread.php?thread_id=1785017&forum_id=2#19182814)